1700-555-112

יניר סודאי

יניר סודאי מבעלי רשת אי אופטיק מסביר

רגע לפני סוף הקיץ: משקפי שמש במחירים חסרי תקדים!

מחפשים אחר זוג משקפי שמש במחירי סוף עונה? זה הזמן להכיר את OPTICA4U  חנות המשקפיים המקוונת הגדולה ביותר בישראל השייכת לאיש העסקים והאופטומטריסט יניר סודאי.

ארמאני, פראדה, דיור, אוקלי, פנדי ו-דולצ'ה& גאבנה, הם רק חלק ממותגי העל בתחום משקפי השמש הממתינים לכם בהחנות ענק של עד 50% באתר המכירות המקוון אופטיקה 4 יו. מאחורי חנות המשקפיים המקוונת הגדולה ביותר בישראל עומדים אנשי העסקים והאופטומטריסטים יניר סודאי ועידן שמואל, המשמשים גם כבעלים של רשת האופטיקה המצליחה I-OPTIC.

בחנות המקוונת הגדולה ביותר בישראל למכירת משקפי שמש, משקפי ראייה ועדשות מגע, תוכלו למצוא היצע מרשים של דגמים חדישים לצד דגמים מובילים מעונות קודמות, וכל זאת במחירים סופר-אטרקטיביים וסופר משתלמים לכל כיס.

מותגי על בהנחות ענק!

"המטרה שלשמה הקמנו את אתר המכירות המקוון", מסביר לנו איש העסקים והאופטומטריסט יניר סודאי, "הייתה להנגיש את מותגי העל המשווקים ברשת I-OPTIC לכלל תושבי המדינה, וכל זאת במחירים חסרי תקדים אותם לא ניתן להשיג באף מקום אחר". יניר סודאי העוסק בתחום האופטיקה משנת 1998, השלים את לימודי האופטומטריה בשנת 2002, ושנה לאחר מכן, פתח ביחד עם עידן שמואל את החנות הראשונה של רשת I-OPTIC.

"אני ועידן חברי ילדות", מסביר לנו יניר סודאי, "ועוד כילדים חלמנו על הקמת עסק משותף משלנו. בשנת 2002, לאחר שגם אני וגם עידן השלמנו את לימודי האופטומטריה, החלטנו לממש את החלום ולפתוח את החנות הראשונה של רשת I-OPTIC. לפני שנתיים לערך, החלטנו על צעד נוסף להרחבת הרשת, וזאת באמצעות אתר מכירות מקוון אשר יאפשר לכלל מרכיבי המשקפים בישראל ליהנות ממותגי על בהנחות ענק".

ההחלטה המשותפת של עידן ויניר לקיומה של פעילות שיווקית ברשת, הובילה להשקתו של אתר המכירות המקוון אופטיקה 4 יו, שתוך פרק זמן קצר הפך לאחד מאתרי המכירות הפופולאריים ביותר בישראל בתחום משקפי הראייה, משקפי השמש ועדשות המגע.

"באתר המכירות אופטיקה 4 יו", מסביר לנו יניר סודאי, "כל גולש יכול לבחור לעצמו את המחיר אותו הוא רוצה לשלם בעבור זוג משקפיים חדש, וזאת באמצעות מנוע חיפוש המאפשר לכל גולש להגדיר את טווח המחירים הרצוי לו. בנוסף, גולשי האתר יכולים ליהנות מדגמים חדשים ודגמים מעונות קודמות של המותגים המובילים ביותר בעולם בתחום משקפי הראייה והשמש, כאשר חלק מהדגמים משווקים על ידינו באופן בלעדי". 

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.