1700-555-112

קניית משקפי שמש באינטרנט

קניית משקפי שמש באינטרנט, אפשרי?

קניית משקפי שמש באינטרנטמשקפי שמש הן פריט אופנתי מעבר להיותן צורך בריאותי. רבים מהצרכנים בשוק מעדיפים לרכוש משקפי שמש לא ממותגים מפאת מחירם היקר.

עלות משקפי שמש ממותגות כגון: דולצ'ה וגבאנה, ארמאני, כריסטיאן דיור , פראדה, רייבאן יכולות להגיע למאות ואף לאלפי שקלים. ולכן רוב הצרכנים יעדיפו משקפי שמש לא ממותגות או ממותגים יוקרתיים פחות. חנויות רבות למשקפי שמש יוצאות מידי סוף עונה במבצעים אטרקטיביים למותגי יוקרה ולו רק כדי למשוך את הצרכנים אשר חפצים במשקף איכותי אך לא בתחילת העונה.

לקוחות שבכל זאת מעוניינים לרכוש מותגי יוקרה לדוגמא רייבאן או פראדה ולשלם עליהם מחיר סביר יכולים לעשות זאת דרך אתרי האינטרנט השונים.

רכישת משקפי שמש באינטרנט היא כדאית בעיקר ללקוחות אלו שכן משקפי שמש לא ממותגים ניתן לרכוש במחירים סבירים ברשתות בארץ ולכן רוב רכישות משקפי שמש באינטרנט הן של משקפי יוקרה. 

אז איך עושים זאת? 

חשוב מאוד לעשות סיקרי שוק בין האתרים השונים. חשוב לבדוק אם האתר הוא אמין ואם תשקיעו את מיטב כספכם ואכן תקבלו את הסחורה  - בל נשכח שאתם עומדים להשקיע סכום לא מבוטל. 

כמעט בלתי אפשרי לרכוש משקפי שמש מבלי למדוד אותן ולכן לפני שאתם מתכוונים להזמין דרך האתר עליכם לגשת לאחת מרשתות המשקפיים המחזיקות גם מותגי יוקרה ולבדוק היטב באיזה דגם אתם מעוניינים.

חשוב לרשום את הדגם המדויק, הצבע המדויק, לשים לב לסימנים על גבי המסגרת – חשוב לשים לב לדגם הספציפי של המותק ולא להתבלבל עם מספור מקומי של החנות. 

חשוב לבדוק אם היבואן מספק שירותי אחריות על המשקף. והאם יש אחריות על כל שבר שנגרם במהלך הבאת המשקפיים מהיבואן לצרכן. 

ואחרית דבר – מבדיקת המחירים של משקפי השמש של אתרים בחו"ל לעומת רכישת משקפי שמש בחנויות בארץ עשוי להיות זהה לחלוטין או כמעט זהה. ולכן רצוי שתשקלו לפני שאתם רוכשים באינטרנט האם ההשקעה שווה, או שכדאי לוותר על החלום ולרכוש בחנות בארץ. 

אבל לא רק משקפי שמש מותגים ניתן לרכוש באינטרנט. רשתות גדולות של משקפי שמש מאפשרות רכישה און ליין – בעיקר של משקפיים מעונות קודמות ובמחירים אטרקטיביים אבל גם כאן יש לבדוק את הדגם הספציפי (אם עוד קיים ברשתות) ולהזמינו באתר.  

אם מתאים לכם  לקחת סיכון ולהינות מהרפתקה קטנה באינטרנט  - תוכלו לרכוש משקפי שמש במחירים ממש זולים מבלי לקחת סיכון כלכלי גדול.

 

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.