1700-555-112

עדשות מגע איכותיות

עדשות מגע איכותיות קונים רק איי אופטיק 

למי מתאימות עדשות מגע  

עדשות מגע איכותיותבניגוד לשנים עברו, היום עדשות מגע מתאימות כמעט לכל אחד. אנשים שסובלים מליקויי ראיה וחייבים להרכיב משקפי ראיה, יכולים ליהנות מעדשות מגע שעשויות מטכנולוגיות חדישות ומחומרים חדישים. העדשות הן נוחות להרכבה, קלות ובטוחות. באיי אופטיק תוכלו למצוא עדשות מגע איכותיות של החברות המובילות בתחום כמו: סופלקס/דיספו, ג'ונסון, קופר ויזיון, בוש אנד לומב, סיבה ויזיון, עדשות מגע צבעוניות ואחרות. בנוסף, איי אופטיק מציעה עדשות מגע חד-יומיות ועדשות מגע לשימוש חוזר. 

כיצד בודקים אם עדשות המגע מתאימות  

במידה והחלטתם שאתם רוצים להרכיב עדשות מגע באופן קבוע או לאירועים מיוחדים, עליכם לעבור סדרה של בדיקות מקיפות על מנת לבדוק את מידת ההתאמה שלכם להרכבת עדשות מגע. הבדיקות יתייחסו למצב הבריאותי הכללי, לבריאות העיניים, לאלרגיות, לרגישויות ולמדידת של קידמת העין. לאחר מכן, ייקבע המספר הדרוש ואת תקינות שכבת הדמעות. בתום סדרת הבדיקות, תוזמנו להגיע לאיי אופטיק, על מנת שצוות אופטומטריסטים מקצועי ומוסמך יתאים לכם את סוג עדשות המגע המתאימות לכם. 

באיזה גיל ניתן להתחיל להרכיב עדשות מגע 

אם בעבר השימוש בעדשות מגע היה מיועד אך ורק למבוגרים, מסיבות שונות, היום, גם ילדים מתחת לגיל 10 יכולים להרכיב עדשות מגע, למרות שמוטב שכשהם עושים זאת, שאדם מבוגר ישגיח עליהם. האחיזה היציבה של עדשות מגע בעיניים מאפשרת לילדים בגילאים צעירים להרכיב אותן, בעיקר כי אין חשש שהן יפלו בקלות מהעיניים. מחקרים מוכיחים שילדים בגילאי 11-13 יכולים להרכיב בעצמם את העדשות, גם מבחינת אחריות וגם מבחינת היכולת לטפל בהן בצורה בטוחה ונכונה.  

אילו סוגים של עדשות מגע קיימים היום 

ניתן היום למצוא סוגים רבים ומגוונים של עדשות מגע: עדשות צבע, רכות, חודשיות, יומיות, שנתיות, עדשות קשות עם צילינדר ועוד. לא פעם נוכל לראות אנשים שצבע עיניהם מתחלף לפי האירוע או הבגד שהם לובשים, מכיוון שהם מרכיבים עדשות מגע צבעוניות אופטיות.עדשות מגע לראיה מתחלקות לחמישה סוגים: יומיות, רכות(שנתיות), רכות זמניות(דו-שבועיות, רבעוניות ועוד), עדשות קשות(מעבירות-חמצן) ועדשות מגע חודשיות לשימוש מלא(כולל שינה).

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.