1700-555-112

חשוב לדעת על משקפי ראיה

חשוב לדעת על משקפי ראיה לפני רכישה, כמה טיפים 

משקפי ראיה כאביזר אופנתי 

חשוב לדעת על משקפי שמשמשקפי ראיה הם הרבה מעבר למוצר אופטי חיוני, הם מהווים פריט אופנתי אשר מבטא טעם ספציפי, ביטוי עצמי ואמירה אישית. ניתן היום למצוא משקפי ראיה בעיצובים שמצליחים להשכיח את הסיבה האמיתית מדוע אנחנו מרכיבים משקפי ראייה. באיי אופטיק תוכלו למצוא משקפי ראיה של המותגים המובילים בעולם, למשל: מארק ג'ייקובס, בוטגנה וונטה, סלין, קלואו, ג'ימי שו, דולצה, ריי באן, פרדה ואחרים. לאחר בדיקה אצל אופטומטריסט מוסמך תוכלו לרכוש משקפי ראיה לפי הדרישות שלכם טעמכם האישי. 
כיצד מתאימים משקפי ראיה למבנה הפנים 

ישנם מספר כללים עיקריים שחייבים להתחשב בהם בעת שאנחנו מתאימים משקפיים למבנה הפנים. התאמת  גודל המשקפיים באופן פרופורציונאלי למבנה הפנים, הוא כלל ראשון. כלל שני מתייחס לבחירת המסגרת. מסגרת קטנה או גדולה מדי תיצור תחושה של משקפיים "לא נכונים" שיגרמו ליצירת מראה לא טבעי. כלל נוסף, הוא בחירת צבע המשקפיים.
הקפידו לבחור בצבע משקפיים התואם את גוון העור. ואל תשכחו, משקפי ראיה טובים, צריכים להיות נוחים.

מדוע כדאי להשקיע במשקפי ראיה איכותיים 

במוקדם או במאוחר, בסופו של דבר, אין אדם שלא נאלץ להרכיב משקפיים. במיוחד אחרי גיל 40, מצב העיניים מתחיל להתדרדר ואין ברירה, חייבים להגיע לאופטומטריסט לבדיקה. באיי אופטיק תוכלו ליהנות משירותיו של צוות אופטומטריסטים מוסמכים. איי אופטיק מציעה מבחר עשיר של דגמים של משקפי ראיה בעיצובים מודרניים. רכישת משקפי ראיה איכותיים זאת השקעה נכונה ונדרשת. אל תשכחו, אתם משקיעים באביזר חשוב המשמש אתכם בכל שעות היום, כולל בזמן שאתם נוהגים או צופים בסרט בקולנוע. 

כיצד בוחרים נכון משקפי ראיה 

יש אנשים שקשה להם להחליט באופן עצמאי. הם מתייעצים עם בני המשפחה, חברים, יועצים מקצועיים וכדומה. נכון, בחירת מסגרת למשקפיים זאת החלטה לא קלה, במיוחד כשמדובר במשקפיים שצריכים ללכת איתם כל היום, אבל לפעמים, מומלץ להסתפק בעצה של אדם אחד בלבד. תבחרו את המסגרת המתאימה לכם ביותר, וקבלו ייעוץ מהמוכר באופטיקה. אין אדם יותר מנוסה מהאופטיקאי העומד מולכם בחנות, ובדיוק כמוכם, הוא מעוניין שתצאו מרוצים מהבחירה שלכם, כי לקוח מרוצה, הוא לקוח שתמיד חוזר.

 

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.