1700-555-112

חשוב לדעת על משקפי קריאה

משקפי קריאה באייכות גבוהה תוכלו למצוא באיי אופטיק

בחירת אופטומטריסט לקראת בדיקת עיניים

משקפי קריאה מה חשוב לדעתכאשר מתברר לכם שהגיע הזמן להתחיל להרכיב משקפי קריאה, אתם נכנסים לתהליך שמתחיל בבחירת אופטומטריסט ומסתיים בבחירת המשקפיים. באיי אופטיק תוכלו לבצע את כל התהליך של בחירת אופטומטריסט, קביעת מספר וסוג המשקפיים שתצטרכו, התאמה ובחירה של דגם המשקפיים תוך כדי שאתם נהנים משירותיהם המקצועיים של אופטומטריסטים ואופטיקאים מקצועיים ומוסמכים. באיי אופטיק מחכה לכם מבחר עשיר של משקפיים ועדשות מגע של המותגים המובילים בעולם כמו: פרדה, דולצה, ריי באן ואחרים. 

כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על עדשות למשקפיים

 קיימים שלושה סוגים של עדשות המתחלקים לפי תפקידים. עדשות חד-מוקדיות מתאימות למי שזקוק למשקפיים למרחק בלבד או לקריאה בלבד. עדשות דו- מוקדיות (ביפוקל) מיועדות למי שזקוק למשקפיים למרחק ולקריאה אך מעוניינים להחזיק בזוג משקפיים אחד בלבד. עדשות משרדיות מיועדות לאנשים שזקוקים למשקפיים למחשב ולקריאה, הקרויות גם בשם "מולטיפוקל משרדי". עדשות מולטיפוקל משמשות לשלושה תפקידים: קריאה, מרחק ביניים ולמרחק.

כיצד בוחרים מסגרת מתאימה לפנים

אחד הנושאים החשובים ביותר כשבוחרים משקפי קריאה היא נוחות המשקפיים. אם המשקפיים לא יהיו מותאמים למבנה הפנים לא תוכלו ליהנות מהאיכות של העדשות. ישנם שלושה קריטריונים שבעזרתם ניתן לבחור מסגרת של משקפים שתתאים לפנים: בחירת מסגרת בעלת שדה ראיה מספק, מסגרת בעלת רוחב מתאים ומסגרת שתהיה יציבה על הפנים. חשוב שלמסגרת תהיה אחיזה יציבה וחזקה מאחורי האוזניים. גלישה של המסגרת תגרום לתזוזה של מוקד העדשה ואובדן מיקוד הראיה. 

לפי אילו פרמטרים בוחרים משקפי קריאה לילדים

ילד הזקוק למשקפיים אינו דבר חדש. גם היום ילדים אינם מתלהבים מהצורך להרכיב משקפיים. כולנו מבינים את הקושי של ילד שרוצה להיות חופשי ולא מוגבל כשהוא צריך להסתובב כל היום עם משקפיים, וגם לשמוע את ההצקות של חבריו. עם זאת, ילדים רבים מתנחמים בדמותו של הארי פוטר כשהם נאלצים להתרגל למציאות עם משקפיים. באיי אופטיק תוכלו להתאים לילדכם משקפי קריאה שיתאימו לצרכים ולאישיות שלהם. תוכלו להיעזר בצוות אופטומטריסטים מנוסה שיסייע לכם להתאים לילדכם את זוג המשקפיים הראשון שלהם. 

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.