1700-555-112

מחירים למשקפי מולטיפוקל

 משקפי מולטיפוקל איי אופטיק 

כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על משקפי מולטיפוקל,
ראשית חשוב לציין, המחירים למשקפי מולטיפוקל אינם קבועים ולא ניתן לציין מחיר קבוע מראש, בדומה למשקפי שמש שיש, שברוב המקרים יש מחיר מחירון, במקרה של משקפי מולטיפוקל המחיר מותנה במספר מאפיינים שהלקוח צריך והבחירה בדרך כלל מאוד ייחודית. 
 

משקפי מולטיפוקל כפי שניתן להסיק מהשם, משמשים למספר תפקידים. הם משמשים כמשקפיים לקריאה, לראיה למרחק, וכמשקפי ראיה למחשב. החלק העליון של העדשה מיועד לראיה למרחק, החלק האמצעי נועד לטווח הביניים והחלק התחתון נועד לקריאה. קיימים שלושה סוגים של עדשות למשקפי מולטיפוקל: עדשות מהדור הישן (שדה ראיה מצומצם), מדור הביניים (בעלות ליטוש קדמי) ועדשות מהדור החדש (בעלות ליטוש אחורי וקדמי). הן נותנות מענה למעבר בין מוקדי הראיה השונים ומקלות על ההסתגלות של העין לעדשה. 

למי מתאימים משקפי מולטיפוקל 

משקפי מולטיפוקל מהווים פתרון מושלם עבור אנשים שצריכים להרכיב משקפיים למטרות שונות. עם זאת, לא כל אחד מצליח להסתגל אליהם. משקפי מולטיפוקל מתאימים לאנשים שצריכים משקפי קריאה בלבד ולא מעוניינים להסיר אותם במעבר מקריאה במחשב לקריאה רגילה. משקפי מולטיפוקל משרדי מתאימים למי שחצה את גיל 40 אשר עובד בעבודה משרדית. באיי אופטיק תוכלו למצוא אופטיקאים מוסמכים ומנוסים אשר יתאימו לכם משקפי מולטיפוקל איכותיים של המותגים המובילים בעולם. 

כיצד מתאימים עדשות מולטיפוקל באופן מושלם 

במיוחד כשצריך להתאים משקפי מולטיפוקל חשוב להקפיד על מרחקי עבודה מדויקים. כשאתם מגיעים לבדיקה אצל האופטומטריסט באיי אופטיק, הרגישו בנוח ומדדו עם סרגל/מטר את המרחק שאתם אוהבים לקרוא כשאתם קוראים ספר או עובדים מול המחשב. בנוסף, וודאו שסימון המוקדים על העדשות מתבצע הן בעמידה והן בישיבה. גם אם בעבר ניסיתם משקפי מולטיפוקל ללא הצלחה, אין זה אומר שזה לא יצליח בפעם אחרת. הוכח בעבר ש-60% ממקרי אי ההתאמה למשקפי מולטיפוקל נבעו ממרשם שגוי. 

כיצד מסתגלים בקלות למשקפי מולטיפוקל 

ההסתגלות למשקפי מולטיפוקל היא קודם כל אינדיבידואלית והיא משתנה מאדם לאדם. יש כאלה שלוקח להם מספר שעות להסתגל למשקפים, ויש כאלה, שלוקח להם מספר שבועות. מומלץ להתחיל את ההסתגלות למשקפיים בסביבה מוכרת, בבית וכדומה. לאחר שמרגישים נוח בהליכה ובתפקוד עם משקפי מולטיפוקל אפשר להתחיל להשתמש בהם מחוץ לבית. השלב האחרון של ההסתגלות יהיה בזמן הנהיגה. על מנת לזרז את פרק ההסתגלות מומלץ להרכיב כל הזמן את המולטיפוקל ולא "לברוח" למשקפיים הישנים. 

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.