1700-555-112

מבצעים על משקפי שמש

מבצעים מטורפים על משקפי שמש 

אילו מבצעים מגיעים עם הקיץ  

בכל שנה הקיץ מביא איתו מבצעים המאפיינים את העונה. מבצעים על בגדי ים, ריהוט לגינה וכמובן, מבצעים על משקפי שמש. כשהשמש שולחת את קרניה האימתנית בחודשי יולי-אוגוסט, שני פריטים הופכים לדיירים קבועים בתיקים שלנו. קרם ההגנה ומשקפי השמש. בתחילת העונה כולם רוצים להצטייד בזוג משקפי שמש חדשים ואופנתיים, במחירים אטרקטיביים במיוחד. באיי אופטיק תוכלו ליהנות ממבצעים על משקפי שמש של המותגים המובילים בעולם. 

אילו מוצרים תוכלו למצוא ברשת החנויות של איי אופטיק 

כאשר אתם נכנסים לאחת החנויות של איי אופטיק אתם מוצאים מדפים וויטרינות עמוסים במוצרי אופטיקה מגוונים ואיכותיים כמו, למשל: משקפי שמש, משקפי ראיה (לקריאה ולמרחק), עדשות מגע, תמיסות לעדשות מגע ועוד. צוות אופטומטריסטים מנוסה ומוסמך עומד לשירותכם כדי להעניק לכם שורה של שירותים החל מבדיקת ראיה, התאמת משקפיים למבוגרים ולילדים, תיקוני משקפיים ועוד. המצבעים של רשת איי אופטיק ידועים בכדאיות שלהם ובאיכות של המוצרים המוצעים. 

מבצעים על משקפי שמש חוסכים ונהנים 

כבר הרבה זמן שאתם חולמים על רכישה של זוג משקפי שמש של מותג מפורסם. לרוב, מאחורי המונח "מותג" עומדים עיצוב ואיכות בלתי מתפשרים. מחירם הגבוה, אינו מאפשר לכם להגשים את הפנטזיה הקטנה שלכם. במסגרת המבצעים של איי אופטיק, אתם יכולים להגשים חלום קטן ולרכוש לעצמכם זוג משקפי שמש של החברות המובילות בתחום. כשאתם רואים פרסום על המבצעים של רשת איי אופטיק, אל תשתהו, תגיעו מהר לאחת החנויות של הרשת, כי כמו בכל מבצע, הקודם זוכה, חוסך ונהנה ממוצר איכותי.  

למה כדאי להשקיע במשקפי שמש של מותגים

גם אם אתם חושבים שאין הצדקה לשלם הרבה כסף על מוצרים ממותגים, אין כמו הניסיון כדי להיווכח שמוצרים ממותגים הם איכותיים יותר ממוצרים של חברות אחרות. העיצוב של משקפי שמש של חברה ממותגת תמיד יהיה יותר מוצלח משל חברה שאינה ממותגת. גם האיכות של המוצרים מבטיחה שתוכלו ליהנות מהם שנים ארוכות לעומת מוצרים של חברות אחרות. גם אם לפעמים המחיר נראה מופרז, מוצר ממותג יוכיח את האיכות שלו במהלך השנים.

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.