1700-555-112

עדשות מגע צבעוניות

האופטומטריסטים שלנו המתמחים בהתאמת עדשות מגע ישמחו להתאים לכם את העדשות הנכונות עבור הפרמטרים שלכם.
במידה וזו הפעם הראשונה שלכם להרכבת עדשות מגע, אצלנו תקבלו הדרכה ויעוץ צמוד של אופטומטריסט אשר ידריך אתכם ויציע לך את העדשות האופטימלית עבורך.
לקוחות אשר מנוסים בהרכבת עדשות מגע, אנו מספקים את העדשות עד לבית הלקוח ללא צורך להגיע לחנות.
רוצים לדעת עוד על עדשות מגע ?
מגוון העדשות המופיעות באתר הינם חלק קטן ממגוון העדשות שיש בחנויות !עדשות מגע - כך תשמרו עליהן

 לפניכם כל הטיפים המעשיים לתחזוקה נכונה של עדשות מגע רכות, שימוש בתמיסות ושמירה עליהן.
 
לשימוש בתמיסות שתי מטרות עיקריות:
1. ניקיון הלכלוך שהצטבר במהלך היום - לשם כך יש לשפשף את העדשות בצורה מכנית.
    החלבונים הם אלה שנצמדים ראשונים לעדשה, ולאחריהם חומרים אורגניים ולא אורגניים, מה שמאפשר  הצטברות לכלוכים טבעיים. מגע פיזי הוא זה שמסיר אותם.
2. קטילת חיידקים- אותם חיידקים שנמצאים על האצבעות ועל המחסנית. לצורך זה יש לשטוף ידיים כך שתהיינה נקיות. חשוב להקפיד על היגיינה אישית ורחיצת ידיים לפני כל מגע עם העדשות והעיניים.
כיום קיימים שני סוגים של תמיסות רכות:
1. השיטה הכימית - תמיסה המיועדת לכל הצרכים: שטיפה, אחסון, סיכה, הכוללת חומר משמר המונע ריבוי חיידקים  למשך מספר ימים. למרות שכתוב על הבקבוק שאין צורך לשפשף - חשוב בכל זאת לעשות כן, אחרת העדשה תצבור לכלוך.
2. שיטת מי החמצן - חומר חזק הקוטל חיידקים בצורה נפלאה. לאחר שמי החמצן השלימו עבודתם חשוב לנטרל פעולתם על ידי זרז כימי או מתכתי, תלוי בסוג התמיסה ואופן השימוש בה.

3. אחסון באריזה מתאימה תשמור על העדשה מפני פגיעות מיותרות, שריטות וכדומה.

4. יש להימנע מלהניח את העדשות חשופות שלא במחסנית, אפילו לא לזמן קצר. עדשות המגע תהיינה בתמיסה המתאימה או בנוזל הדמעות בעין.
 
5. אין להגזים בשעות ההרכבה - מומלץ לתת מנוחה לעיניים מעדשות המגע ולבחור בהרכבת משקפיים.
מנוחה זו תספק לקרנית את החמצן לו היא זקוקה ותשפר את חילוף החומרים וההתחדשות של כל חומרי הסיכה הקיימים באופן טבעי בעיניים.
 
6.העדשות עשויות מחומרים עדינים וחשוב לברר עם היצרן והמשווקים מטעמו, לגבי טיב ואיכות החומר ממנו הן עשויות, וכמו כן, לוודא כי הדגם הנבחר ניתן לשימוש לתקופה כזו או אחרת.

ניתן לצפות לשחיקה טבעית, אך ברור כי הכל תלוי באיכות החומר. ניתן לומר גם שהקשר האישי, תשומת הלב ויכולת ההתאמה של איש המקצוע מאוד רלוונטית בזמן הרכישה ולאחריה.
מעבר לשירות ולייעוץ המקצועי, חשוב לבקר מדי פעם באותה נקודת מכירה ולדרוש בדיקה כללית על מנת שניתן יהיה לעקוב אחר ההתפתחויות בכל הקשור לאיכות וליכולת הראיה.

לגבי עדשות מגע רכות קבועות, בכדי שניתן יהיה ליהנות משימוש חוזר בעדשות ולאורך זמן, חשוב לתחזק אותן בנוסף לתמיסה גם בטבליות אנזימתיות וסבון (בכפוף להוראות האופטומטריסט המטפל), זאת כדי להימנע מהצטברות משקעים ולשמירת שקיפות הקרנית (בריאות העיניים).

 

 

 

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.