03-5757591

בדיקת ראיה

בדיקת ראיה

בדיקת ראיה עושים רק אצל מומחים

אם הראיה שלכם אינה כתמול שלשום, ואתם מעוניינים לבצע בדיקת ראיה, איי אופטיק מציעה לכם בדיקה מקצועית.

בדיקת ראיה, השלב הראשון במסלול שירות שלם

מרגע שגיליתם שהראיה שלכם אינה כפי שהייתם רגילים, ואתם מתקשים לראות את הפרטים הקטנים, מתקשים לקרוא או מתקשים לראות למרחוק, אתם למעשה נכנסים למסלול חדש בחיים, שבו בדיקת ראיה הוא רק השלב הראשון. בהמשך לכך, אתם רוצים שתהיה לכם כתובת שבה תוכלו לקנות משקפיים, לתקן עדשות, לרכוש עדשות מגע שונות ומגוונות, ואת כל האביזרים הנלווים הנדרשים לטיפול באמצעי הראיה שלכם, יהיו אלה אשר יהיו. איי אופטיק מבינה את העובדה הפשוטה הזאת, ובהתאם לכך מציעה לכם את האפשרות לבצע בדיקת עיניים מתוך ידיעה וכוונה ברורה להיות הכתובת שלכם לאורך כל שנות השימוש שלכם באמצעי אופטיקה.

בדיקה מקצועית ומהימנה

איי אופטיק מציעה לכם בדיקת ראיה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, בדיקה המבוצעת על ידי אופטומטריסטים מורשים ומקצועיים, בעלי ניסיון של שנים בתחום, וכן על ידי שורה של אמצעים, מכשירים וטכניקות מתקדמות המבטיחות רמת בטחון מקסימלית בתוצאות האבחון של הבדיקה. תוצאות אלה הן קריטיות על מנת לוודא שבשלבים הראשונים והרגישים של טיפול בבעיות הראיה, אתם מקבלים בדיוק את הפתרון שאתם זקוקים לו, ולא פתרון שעלול להחמיר את המצב אם לא יותאם לכם במדויק.

תפיסה כוללת של שירות וליווי הלקוח

איי אופטיק מציעה לכם לא רק את הרמה המקצועית הגבוהה ביותר לה אתם יכולים לצפות, אלא גם מסגרת שלמה של שירות לקוחות בתוכה תוכלו למצוא מחירים הוגנים ותחרותיים, מגוון רחב של מוצרים, אמצעים ומכשור אופטי שיסייע לכם לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר, בין אם מדובר במשקפיים עם אין ספור מסגרות בעיצובים, גדלים וצבעים שונים, עדשות מגע קבועות, עדשות מגע יומיות, חודשיות וכדומה, והכל כמובן ברמת האיכות הטובה ביותר.

איי אופטיק הוא מקום בו בדיקת ראיה היא רק השלב הראשון, שלאחריו תזכו לכתובת מקצועית ואמינה אליה תוכלו לפנות בכל שאלה, כל בעיה וכל נושא המטריד אתכם. זאת ההבטחה שלנו לכל לקוחותינו, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו, ולגלות זאת בעצמכם.

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.