1700-555-112

משקפי ראיה

משקפי ראיה חשוב לדעת מאיפה רוכשים

בחירת משקפי ראיה מתוך מגוון רחב של אפשרויות, כל סוגי העדשות, בכל הגדלים, מסגרות בכל הסגנונות ושל מבחר מותגים, אצלנו באיי אופטיק.

בחירת משקפי ראיה

בניגוד למשל לבחירת בגד לאירוע או ליום יום, המקום בו אתם קונים את המוצר הוא חלק בלתי נפרד מן המוצר, ומאחר ומדובר בבריאות שלכם ובאיכות החיים שלכם, אתם רוצים להבטיח שאתם מבצעים את הרכישה במקום אמין, מהימן, מקצועי, כזה שיודע להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר לבעיות הראייה שלכם. המסגרת והעיצוב שלה חשובים לא פחות עבור אנשים רבים, ולכן גם מבחר ומגוון אטרקטיביים הם פרמטרים חשובים שעליכם לקחת בחשבון בבחירת המקום בו אתם רוכשים משקפיים.

מגוון נרחב של משקפי ראיה, עדשות מגע ואביזרי אופטיקה

איי אופטיק מבינה בדיוק את החשיבות של מכלול המשתנים המקיפים את תהליך בחירת המשקפיים, ועל כן מציעה לכם פתרון מקיף הכולל את כל שלבי ומרכיבי המשקפיים החל מבדיקת ראיה, דרך בחירת מסגרת, דרך התאמת העדשות וייצורן, וכלה בהצעת מגוון רחב של מוצרים משלימים כמו עדשות מגע, אביזרי אופטיקה, תכשירים לעדשות ומגע ולעיניים ועוד. כל השירותים המוצעים על ידי איי אופטיק, מסופקים על ידי אופטומטריסטים מקצועיים ומנוסים, וכל המוצרים המוצעים על ידי איי אופטיק, הם מוצרים ברמת איכות גבוהה וברמות מחיר משתנות על מנת לאפשר מדרג של חבילות ערך למגוון לקוחות וצרכים.

שירות לקוחות בשורה של ערוצים

אצלנו באיי אופטיק תוכלו לבחור את מסגרת המשקפיים המתאימה לכם ביותר, מתוך מבחר של מאות מסגרות בעיצובים וסגנונות שונים. במידה ואין את המסגרת המתאימה לכם במלאי, תוכלו לבחור מתוך קטלוג ובתוך ימים ספורים המשקפיים יהיו מוכנים עם עדשות שהוכנו במיוחד עבורכם, והמסגרת אותה בחרתם להזמין. כמו כן, תוכלו ליהנות משירות לקוחות מלא לרבות פנייה באמצעות אתר האינטרנט, פנייה באמצעות דואר אלקטרוני, פנייה באמצעות הטלפון, וכמובן ביקור פיזי בו תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו, לעבור בדיקות נדרשות, וכן לבחור משקפי ראיה. באיי אופטיק, תוכלו למצוא גם מבחר עדשות מגע יומיות, חודשיות וקבועות, תכשירים לעדשות מגע, וכל פריט נדרש כדי שהראיה שלכם תהיה טובה מאי פעם.

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.