1700-555-112

חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים בעולם המשקפיים איי אופטיק

שווה בדיקה: המשקפיים המושלמים
מנחם הורוביץ פגש את האנשים שמכורים למשקפיים ומוכנים לשלם הרבה כסף כדי להצטייד בזוג האידיאלי 
לחצו לצפיה 
מנחם הורוביץ | חדשות 2 | פורסם 26/12/16 22:19 

שימרו על עיניכם והן ישמרו עליכם
אין וויכוח לגבי החשיבות של עיניים בריאות. בשנים האחרונות, עינינו נחשפות לסכנות נוספות פרט לסכנה מקרינת השמש הידועה והמוכרת. רוב הציבור מבלה שעות ארוכות, מגיל צעיר מאד, מול מסכי מחשב, מסכי טלוויזיה, וכמובן, מול המסכים של המכשירים הניידים למיניהם, אייפון, אייפד, סמארטפון ודומיהם. אחוז האנשים המרכיבים משקפי ראייה, בכל הגילאים, הוא גבוה, זאת גם הסיבה מדוע במשך השנים, משקפי ראייה הפכו לאביזר אופנתי ומחמיא לפנים, ולא רק כלי פונקציונאלי, שלרוב היה מכער ומבגר את התווי הפנים.  

משקפי ראייה שלא תרצו להוריד אותן מהעיניים
אם בעבר, האופציה של הרכבת משקפיים הייתה מכניסה אותנו לדיכאון עמוק, בגלל שהיא פגעה במראה ובביטחון העצמי, היום, משקפי ראייה נחשבים לפריט אופנתי ומקובל. לא פעם, משקפי ראייה מחמיאים ומוסיפים מימד של עניין ומסתורין, ומבליטים חלקים שונים בפנים, כולל, העיניים. באיי אופטיק תוכלו למצוא דגמים של משקפי ראייה של המותגים המובילים בעולם כמו: ,BOTTEGA  CELLINE ,CK  דולצה, פרדה, פרסול ואחרים. 

בישראל מרכיבים משקפי שמש בכל עונות השנה
בניגוד למדינות אחרות בעולם, שבהן כמעט ואין צורך בהרכבת משקפי שמש בעונת החורף, בישראל אנחנו נדרשים להרכיב משקפי שמש מדי יום, בכל עונות השנה. גם בימים הגשומים של החורף, כשהשמש מציצה לכמה שניות, חובה להרכיב משקפי שמש כנגד הסנוור הפתאומי של קרני השמש. נהגים רבים שזקוקים למשקפי ראייה גם כשהם נוהגים יכולים ליהנות משני דגמים חדשניים של משקפיים: משקפיים נגד קרינה ומשקפי ערפל, שניתן למצוא באיי אופטיק בדגמים מודרניים של המותגים המובילים בעולם. 

אפשר היום להסתפק בזוג משקפיים אחד
אם אתם משתייכים לקבוצת אנשים שהולכת וגדלה שזקוקים למשקפי ראייה למטרות שונות, אתם יכולים להתחיל לחייך. ישנם היום משקפי ראייה עם עדשה מתחלפת. כן, כן, אתם רואים טוב מאד, יש היום משקפיים המאפשרים החלפה נוחה ומהירה של העדשה. למשל, אם אתם צריכים משקפי ראייה לקריאה ומשקפיים לנהיגה, תוכלו להסתפק בזוג אחד. הפתרון הוא לא רק כלכלי, אלא גם מקל עליכם מכל הבחינות. נוחות, זריזות וההקלה, שאין חשש ששכחתם את אחד מהזוגות בבית.

 

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.