1700-555-112

משקפי שמש

משקפי שמש רשת איי אופטיק

משקפי שמש איי אופטיק 

בקיץ הישראלי חייבים להרכיב משקפי שמש 

הגיע מבחר ענק של משקפי שמש מותגים במחירים מטורפים.

הקיץ מתקרב בצעדי ענק, חופי הים, בריכות השחייה עמוסים במתרחצים, וכך גם שמורות הטבע שמתמלאות במטיילים בסופ"ש. השמש חשובה לבריאות, ואין כמו הקיץ כדי ליהנות ממנה, אך ללא הגנה היא עלולה להיות מאד מסוכנת. בעונת הקיץ קרינת השמש מגיעה לשיאה. קרניה שוטפות בעוצמה רבה את החופים, ואת המישורים הפתוחים כמו הערבה והנגב. הריכוז של הקרינה במקומות אלה מגיע לרמות גבוהות ומסוכנות לאדם, ועלול לפגוע בעור וכמובן, בעיניים. ניתן להתגונן מפני קרני השמש בעזרת משקפי שמש איכותיים. 

אילו משקפי שמש תיקחו איתכם לכל מקום 

היות והשמש זורחת בימי הקיץ כבר משעה שש בבוקר, מי שנוהג לקום מוקדם בבוקר לריצת/הליכת בוקר, עליו להצטייד במשקפי שמש איכותיים שתפקידם להגן על העיניים מפני קרינת השמש.  חבישת כובע לא יכולה להגן על עיניכם מפני קרני השמש שמלוות אותנו לאורך כל הדרך. מומלץ להרכיב משקפי שמש איכותיים חוסמי UV. באיי אופטיק תוכלו למצוא לבחירתכם משקפי שמש מודרניים ואיכותיים של המותגים המובילים בעולם כמו: פרסול, פרדה, דולצה, ריי באן, מארק ג''קובס ואחרים. 

מהי החשיבות של משקפי שמש חוסמי UV 

האור האולטרה סגול המשתחרר מקרני השמש מביא לשינוי בלחמית העין, שמוביל להופעת התבלול, אשר מזרת את הופעת הקטרקט . רק משקפי שמש החוסמים UV יכולים להגן על הנזק הנגרם מקרני השמש. באזורים שטופי שמש כמו המדבר ושפת הים, הסכנה להיפגע מקרינת השמש היא כפולה. הסכנה הראשונה מגיעה מהקרינה הישירה. הסכנה הנוספת מגיעה מהאור שמוחזר לעינינו מהחול שבשפת הים. רק באמצעות משקפי שמש חוסמי UV איכותיים ותקניים ניתן להימנע מהנזקים הנגרמים מחשיפה ממושכת לאור השמש. 

משקפי שמש בעלי מסר אופנתי 

כאמור, התפקיד העיקרי של משקפי שמש הוא להגן על העיניים מפני קרינת השמש. מעבר לתפקידם הפונקציונאלי החשוב, משקפי שמש הם פריט אופנתי חשוב באותה המידה כמו תיק הצד, הנעליים או הבגד שאנחנו לובשים. באיי אופטיק ממתינים לכם משקפי שמש של החברות המובילות בעולם. תוכלו ליהנות משירותי אופטומטריסט כדי להתאים למשקפי השמש עדשות אופטיות. באיי אופטיק תוכלו למצוא משקפי שמש של היצרנים והמותגים המובילים בעולם.

הסניף החדש בקניון איילון רמת גן
הסניף החדש של אי אופטיק בקניון איילון

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.