03-5757591

אודות

יניר סודאיאיי אופטיק נוסדה בשנת 2003 על ידי האופטומטריסטים יניר ועידן במתחם מגדל משה אביב השוכן ברח' אבא הילל 2 רמת גן. ליניר ועידן נצבר נסיון רב שנים עוד מתקופת סיום השירות הצבאי (1997 ) ועד היום כבעלי הרשת.
i-optic  מונה כיום 10 חנויות (קניון איילון, רמת גן, תל אביב - ירמיהו, קניון TLV, קניון רמת אביב, הרצליה, פתח תקווה, ראשון לציון)
לרשימת סניפים לחצו  עם צוות של  עשרות אופטומטריסטים, אופטיקאים וצוות של מוכרנים.

תיקון ראיה אינו תהליך טריוויאלי ואינו חד משמעי במרבית המקרים, לכן נדרשת לעיתים חשיבה עמוקה  ורחבה יותר עבור הפתרון.בזכות  צוות חשיבה של עשרות אופטומטריסטים אנו יכולים לתת לך הלקוח מענה אופטומטרי מקצועי יותר ונכון יותר.

אז למה דווקא i-optic ? 


עידן שאול

יניר סודאי - רשת המשקפיים המצליחה "אי אופטיק", כאשר הוא שותף של עידן שאול, חבר ילדותו, עובדה שעשויה להסביר את סוד ההצלחה של הרשת אשר התחילה את דרכה לפני כעשור, ואילו כיום היא כבר מונה כחמש חנויות, לצד חנות שישית שכבר נמצאת בתהליכי בנייה.

כמו כן, יניר ועידן גם הבעלים של  חנות מקוונת העונה לשם 
"OPTICA4U"- חנות שמאפשרת לאנשים לרכוש משקפיים בזמנם הפנוי מכל מקום בארץ.


סיפור ילדות

יניר ועידן הם חברי ילדות וכבר מקטנות הם ביקשו שיבוא היום והם ינהלו ביחד עסק מצליח. לצד חלומות ילדות רבים שהולכים לאיבוד, יניר ועידן החליטו שאת החלום הזה הם מקיימים, גם אם הדבר כרוך בהשקעה רבה. למזלם שניהם נמשכו לאותו התחום וצלחו בו, ועל כן כיום הם לא רק בעלי רשת אופטיקה מצליחה, אלא הם גם מתמחים בתחום, כאשר עידן עצמו מחזיק בתואר שני באופטומטריה.

תחילתו של סיפור הצלחה

את השכלתו רכש יניר ע"י לימודי תואר ראשון ושני באוניברסיטה המובילה בתחום אוניברסיטה- Pco, salus. כמ כן יניר לא בזבז את שהותו בארה"ב, אלא ניצל את תקופת המגורים על מנת ללמוד מהחנויות המובילות בתחום כיצד יש להתנהל נכון, ועל כן לא עבר הרבה זמן וגם שם יניר הוכיח את עצמו, כאשר הוא מנהל מגוון חנויות אופטיקה מובילות. מכאן כאשר יניר סיים את לימודיו וחזר ארצה, הוא מצא שגם חברו עידן סיים את לימודיו, ועל כן כאשר שניהם מחזיקים בהשכלה הנדרשת ויניר בעל ניסיון יקר מפז, שניהם יצאו אל עבר הגשמת החלום, והקימו את החנות הראשונה של רשת "אי אופטיק".

לבוא לקראת הלקוח

אין זה במקרה שיש מי  שמשווים את האווירה בחנות "אי אופטיק" לאווירה שאופפת את החנויות בארה"ב, וזאת כי יניר ביקש לשמר את המקצועיות הבלתי מתפשרת בה נתקל בחנויות האופטיקה המובילות בארה"ב.

כמו כן יניר הוא אדם של אנשים, ועל כן לצד מקצועיות בלתי מתפשר, איכות, אמינות וציוד טכנולוגי חדשי ואיכותי, יניר גם ביקש להציע ללקוחות הרשת את האפשרות ליהנות ממשקפי שמש וממשקפי ראייה מבית החברות המובילות בעולם, כאשר המחירים אינם מאיימים ואף לא ניתן למצוא להם מתחרים.

לקוחות מרוצים

לצד אנשים פשוטים שמבקשים להצליח לשים את ידיהם על משקפי שמש של מיטב החברות העולמיות, גם ניתן למצוא ברשת האופטיקה "אי אופטיק" מגוון גדול של אנשי ציבור, כיוון שגם הם מבקשים ליהנות מרמת המקצועיות הגבוהה (לצד ציוד מוביל, הרשת גם מונה כשמונה אופטומטריסטים ושני אופטיקאים מקצועיים ומנוסים) ובאופן כללי גם הם מבקשים ליהנות מהאווירה שמאפיינת את החנויות בחו"ל.

לסיכום נציין שאם גם אתם עומדים לקראת רכישת משקפי ראייה או שמש, ואם גם אתם מבקשים למצוא משקפיים של מיטב החברות העולמיות
 (דיור, פנדי  ארמאני, פראדה, אוקלי, דולצ'ה וגאבנה ועוד), הרי שמומלץ לבקר את העסק המוביל בהנהלתו של איש העסקים יניר סודאי!

אי אופטיק סניף איילון

פנו אלינו...
שאלות, ייעוץ, קביעת תורים ובדיקות עיניים ניתן לבצע בקלות דרך המייל.
מלאו את הטופס ונציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם במהרה עם תשובה.